X
X
Canlı Destek 0850 000 00 00

DDR5 RAM SUNUCULAR STOKTA

Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz   

 

Türkiye'nin en güçlü alt yapıları üzerinden hizmetler sağlayarak, müşterilerimize eşi benzeri olmayan fiyat/performans eşiğinde hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Yeni nesil dönüşümler ile tam otomasyon kurulumlar ve 7/24 profesyonel teknik destek ekiplerimizle sınırsız hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimiz arasında yer alırken kendimizi her geçen gün yineleyen bir yapıya sahibiz. BULUTSA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sektörün mimarilerinden , uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Bizleri tercih sebebi yapan müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Vizyonumuz

 

BULUTSA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ kendini geliştiren yapısıyla uzun zamandır hizmet vermeye devam etmektedir. Sanal sunucu, veri merkezi çözümleri, Hosting, Fiziksel sunucular dahil olmak üzere pekçok hizmeti fiyat/performans üst düzeyde sunarak müşterilerinin takdirini kazanarak hizmet sunmaya devam etmektedir. BULUTSA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak sektörün yükselen yıldızı haline gelerek, dünyanın her yerinden insanlara hizmet ulaştırmaktadır. 7/24 sınırsız destek sunarak anlık çözümler üretmektedir. Güçlü alt yapı ve güçlü kadrosuyla kendini daha fazla geliştirerek, büyüterek devam etmektedir. Bünyesinde pekçok uzman ekibiyle sizlere sınırsız destek sunmak için hazırda beklemektedir.

Firmamız Hakkında

 

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2019 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2018 yılında İstanbul da faaliyet gösterirken teknik destek ekibimiz ise 2018 yılında İstanbul / Ataşehir de kurulmuştur.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Fiziksel Sunucular, VDS Hizmetleri, Veri Merkezi Çözümleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

BULUTSA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Top